Online Autocad Kursu

Proje Çizmesini Bilmeyen kalmayacak :)

Arkadaşlar tekrardan merhaba.

Öncelikle şunu söyleyeyim: daha önceleri Proje Yardım sayfamızdan Mimarlık ögrenci projesi; Plan, Kesit, Görünüş çizimleri yapıyordum.. Çizim yaptığım kişilerin bir şey öğrenmediği ve bu durumu etik bulmadığım için öğrenci projesi çizmeyi bıraktım 🙂

Bunun yerine online google meet uygulaması üzerinden; canlı olarak birebir Autocad kursu ve Mimari Proje Çizim eğitimi veriyorum.

Autocad kullanmasını ve Mimari proje çizmesini bilmeyen kalmayacak ! 🙂

Ve ayrıca şunun garantisini veriyorum, aldığınız eğimde net bir şekilde; Mimari Plan Çiziminde bilmeniz gereken tüm teknik bilgi ve detayları, Kolon Yerleşimi, Kesit Çizimi, Görünüş Çizimini, Sistem Detayları eksiğiniz ne ise o konuyla ilgili anlatımlar yapıyorum.

Özellikle 1. ve 2. Sınıf Mimar-İç Mimarlık okuyan arkadaşlar için %200 öğrenme garantisi veriyorum 🙂

2 Saatte Autocad Ögrenilir mi ?

🙂 Evet, 2 saatte autocad ögrenilir… Üniversitede 4 yılda bana bile öğretemedikleri Autocad Çizim Programını sizlere 2 saat içerisinde öğreteceğimin garantisini veriyorum.

Eğitim süresince laf kalabalığı yapmadan, sizlere direkt olarak öğrenmeniz gereken net bilgileri aktarıyorum…

Eğitim boyunca tek tek autocad komutlarını anlatmak yerine; Mimari bir plan üzerinden Kesit çizimi, Görünüş Çizimi, Plan düzenleme gibi.. hangi konuda eksiğiniz var ise direkt o noktaya odaklanıp canlı olarak çizim yaptığım yerde hem autocad komutlarını hem Mimari Çizim Detaylarını bir arada anlatıyorum.

bodrum kat planı

Autocad kursu sırasınca yayını video kaydı altına alıyorum ve kurs sonunda eğitim videosunu sizlere gönderiyorum. Video’yu bir kaç gün sonra 1-2 kez izledikten sonra tamamen pekiştirmiş olacaksınız ve hiç kimsenin desteğine gerek kalmadan kendi projenizi çizebilecek hale geleceksiniz.

Autocad Eğitim Ücreti ve Süresi

Autocad eğitim ücreti 700 TL‘dir..

Belirli bir eğitim süresi yoktur, ortalama olarak eğitimler 2-3 saat sürmektedir. Tabi bu eğim sırasında sizin soracağınız sorulara, çizim yaptığımız projeye göre değişmektedir.
Eğitim sırasında arada sorduğunuz soruların sıktığı veya eğitim almak istediğiniz  (kesit, görünüş, detay çizimi,  vaziyet planla) konuya süre farklılık göstermektedir.

Eğitim İçeriği

Şunu söylemem gerekiyor.. Mimari proje çizimi veya Autocad program kullanımı zor gelebilir… İnsan bilmediği şeyler korkar. Bunun sebebi psikolojiktir 🙂 yani insan bilmediği şeye karşı ön yargısı vardır ama bu zinciri kırıp Autocad kullanmayı net olarak analatıp, Mimari Proje çizimine dair tüm detayları elimden geldiğince eğitim süresi boyunca anlatacağım.

  • Mimari Plan Düzenleme

Mevcut plan/proje üzerindeki eksikliklere genel olarak bakıyoruz. Çizim hataları ve bunların nasıl düzeltilmesi gerektiğini belirliyoruz.

  • Vaziyet Plan Çizimi

Projenizin yer aldığı arazi üzerinden; kütlenize uyumlu Peyzaj çalışması oluşturmak, yürüyüş yolları, vaziyet planı teknik çizim kurallarına dair bilmeniz gereken her şeyi ögretiyorum.

  • Kolon Yerleşimi

.Mimari projede taşıyıcı sistem olan Kolonların yerleşimi ve genel kolon yerleşim mantığı

  • Kesit Çizimi

Eğitim alan arkadaşlara net olarak şunun garantisini veriyorum, kurstan sonra kendi başınıza sonraki projelerinizde Kesit çizebilecek duruma geleceksiniz.

İletişim; 0530 170 38 00

Whatsapp 0530 170 38 00 üzerinden bana ulaşabilir, eksikleriniz ve almak/ögrenmek istediğiniz konuları belirterek gün belirleyip Online Autocad Kursu ve Mimari Proje Çizim eğitimi alabilirsiniz 🙂

Örnek Eğitim;

Daha önceleri Youtube için geçtiğim basit ve detaylı anlatımıyla merdiven çizimi anlatmıştım.. Online Autocad Eğitimi de hemen hemen bu kalitede olacaktır.

  • Merdiven Çizimi

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Mimarlık Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Tesadüfen sayfanıza denk geldim ve 2 hafta önce Autocad Egitimi almıştım. aslında sadece autocad’i öğrensem yeter demiştim ama hem programı kullanımı hem de mimari proje çizimi hakkında gerçekten net bilgiler vermeniz çok işime yaradı, tekrardan teşekkür ediyorum size 🙂

  2. Çok başarılı bir şekilde autocad kesit eğitimi oldu. Çok teşekkür ediyorum. Anlamayan arkadaşlar varsa tavsiye ederim. Ayrıntılı bir şekilde anlatım yapılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu