Mimari Proje Yardım (0530 170 38 00)

proje yardım

 1. Mevcut planlarınızın eksikleri belirlenir ve size bildirilir. Ardından detaylar konuşulur.
 2. Projenizi çizmeye başlıyoruz ve bu süreçte sizlere aşama aşama ekran görüntüsü ve çizim raporları sunuyoruz.
 3. Düzeltilmesini veya eklenmesini istediğiniz şeyler var ise bize bildirimde bulunuyorsunuz.
 4. Son Proje Düzeltmesi yapılıp; Projeniz teslime hazır bir şekilde Autcad .dgw dosyası tarafınıza teslim edilir.
Mimari proje çiziminde yardım için Whatsapp: 0530 170 38 00 üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

mimarlık proje yardım

Proje Yardım

 • Plan Düzenleme
 • Bodrum kat planı ve sıgınak
 • Kesit ve Görünüş Çizimi
 • Sistem Detayları
 • Konsept
 • Analiz ve Sunum paftası hazırlama
 • Autocad Layer Ayarları
  Proje ozalit çıktınızı alırken Kalem kalınları yani; Duvar, Kolon, Tefriş gerçekçi bir proje gibi çizilir ve hepsi ayrı layer da çizilir.
 • Mekan içi tefrişleri yapılması
 • Mekan içi taramalar ve Sıvalar
 • Mekan içi Kullanılan malzeme ve metrekare hesabının yapılması
 • Mahal kodları ve adları
 • Merdiven çizimi ve merdiven hesapları
 • Kesit ve Görünüş çizimi
 • Aks, Kotlar ve iç ölçülerinin atılması.
 • Kapı, Havalandırma bacaları,
Mimari projesinde destek almak isterseniz. Whatsapp: 0530 170 38 00 üzerinden bizimle iletişime geçin.

Mimari Proje Çizim Ücretleri

kesit cizimi

Proje çizdirmeye karar verdiniz ve proje çizdirme fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız; Mimari Proje çizim fiyatları belirlenirken;

 1. Proje Konusu
  Ev projesi çizmek; Avm, Otel, AR-GE merkezi projesi çizmekten daha kolaydır. Haliyle bir Ev, Villa projesi planı çizdirmek istiyorsanız, Avm-Otel gibi projelere göre daha ucuzdur ve fiyat proje konusuna göre belirlenir.
 2. Proje Büyüklüğü / Toplam m2 alan
 3. Çizim kalitesi
  İstediğiniz sistem detayları ve Mekan Tefrişlerine göre fiyat farklılığı sunulmaktadır.

Mesela bazı arkadaşlar Avan Projesi tarzı çizim istiyor; Yani proje içerisinde Sıva, Mekan döşeme detayları, Ölçülendirme, Aks, Kolon Yerleşimi gibi detaylar istemiyor. Haliyle bitmiş bir projeye daha daha ucuz bir fiyat teklifi sunuyoruz.

Proje Çizim Ücretleri

Fiyatlar istediğiniz çizim kalitesine ve proje büyüklüğüne göre değişmektedir. 0530 170 38 00 whatsapp üzerinden tam olarak ne istediğinizi, nasıl bir çizim kalitesinden çizim yapılmasını istediğinizi yazarsanız; duruma göre fiyat belirlenmektedir.

Diğer proje çizenlerle karıştırmayın, çizim yaptıracağınız kişiyi dogru seçin; Daha öncesinden yapmış olduğu çizim örneklerini isteyin ve karşılaştırma yapın 🙂

Ve şunu net olarak söyleyebilirim, bizden düşük fiyata proje çizen kişiler var ve bir çoğunun yaptığı çizimler kalitesiz/özensiz olarak çiziliyor. Bir başkasına ucuz diye çizim yaptırıp, tekrardan bizlere gelip düzenleme isteyen arkadaşlar da oluyor. Bu yüzden dile getirmek istedim.

Projelerimizin tamamında kesinlikle Hazır Proje Kullanmıyoruz. Mevcut projeniz üzerinden Sıfırdan çizimler yapılıyor ve sizlere adım adım rapor sunuyoruz. Bunun nedeni ise; Sunum sırasında hocalar size soru sorabilir ve net olarak sorulan sorulara cevap verebileceksiniz.

Yani projenizi biz çiziyor olabiliriz ama sizi de çizim katıp, adım adım tüm teknik detay ve çizim kurallarıyla anlatıyoruz ve sonraki projelerinizde bir nevi kendi projenizin kesit, görünüş ve plan çizimlerini yapabilecek bilgiler ve çizimler sunuyoruz.

Teslim süresi

Elimizdeki iş durumuna göre plan süresi 1 gün sürmektedir. Bazen acil çizim teslim etmesi gereken arkadaşlar yazıyor, eğer o an musait isek 12 saat içerisinde projenizi teslim ediyorum. Tabi ki buna Kesit ve Görünüş eklenirse süre biraz uzuyor 🙂

Ödeme

Proje çizimine başlamadan önce; Anlaştığımız fiyat üzerinden %50 ödeme yapmak zorundasınız. Bu konuda netim

 • Daha öncesinden ödeme yapmadan, çizim yaptırıp ortadan kaybolanlar oldu 🙂
 • Acil teslimim var ama ödemeyi 4 gün sonra yapabilirim, yardımcı olur musunuz?

Deyip iyi niyetimizi sömürenler oldu 🙂 Bu yüzden dolayı proje çizim ödemeleri konusunda netim.

Teslim Ettiğimiz Projeler

Mimari Proje Yardım konusunda çizimini yapıp teslimini yaptığımız arkadaşların projesinden bir kaç örnek sunayım. (İzinleri dahilinde) Proje çizim sırasında sizinle sürekli iletişim halinde olduğumuz için yaptığımız tüm çizim adımları içerisinde rapor veriyoruz.

Bunun asıl sebebi projenizden kopmamanız, çünkü bazı arkadaşlar çizdiğimiz proje üzerinden Sunuma çıkıyorlar ve juri hocalarının sorduğu sorulara cevap vermelisiniz. Bu anlamda da tüm çizim aşamalarını bizler size aşama aşama sunuyoruz. Gelelim teslim ettiğimiz çizimler;

görünüş çizimi

Eğer sizlerde çizim yaptırmak ve daha fazla bilgi almak istiyorsanız; günün her saati Whatsapp: 0530 170 38 00 üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Başa dön tuşu