Modern ve Estetik tasarımlı 10+ Koltuk Modeli

Tasarımlarıyla ilginizi çekecek birbirinden farklı ve tamamen özgün 10 farklı Koltuk tasarım örnekleri. Sıradanlıktan öte, hayal güçlerini zorlayan farklı mobilya koltuk takımlarını bir araya topladık.

Özellikle İç Mimari projelerde ve konsept tasarımlarda kullanabileceğiz estetik ve modern koltuk modelleri;

  • Kırmızı renk “Sonsuzluk” konseptli L Köşe koltuk

Özellikle lüks ofis projelerinin danışman yanında bulunan bekle alanları için tasarlanmış, baskın bir renk olan kırmızı kumaş kullanılarak imal edilen bir L tipi ofis köşe koltuğu. Birbirine geçmiş 2 farklı S dogrultusunın birleşmesiyle bir araya gelen bu tasarımda 2 farklı renk kullanarak kullanabilirsiniz.

kırmızı renk l koltuk

  • Siyah renk ile Sarı’nın buluşması ve oldukça şık bir koltuk, bana bundan alın!

Siyah ve sarı renklerinin buluşması. Kendi ofisimde kullandığım bir koltuk tasarımını sizinle paylaşmak istedim. Bu koltuk tasarımını kullanmak isteyenler için önerim, Duvar Rengi olarak dogal beton kullanmalarıdır. Yani betonarme yapı üzerine hiç bir sıva ve boya kullanmadan dogal haliyle bırakabilirsiniz. Bunun için uygun renk ve tasarım koltuğumuz:

siyah renk şık koltuk

  • Seni tasarlayanı bulmak istiyorum yigidim, ne saçma bir şeysin sen öyle :/

Gece kulübü bir tasarım 🙂 olur da ihtiyacı olan İç Mimari olarak koltuk araştırması yapanlar için, farklı bir konsept tasarımında kullanabileceğiniz bir tasarım olmuş kendileri. ??

saçma koltuk tasarımları

  • Bak bu olur işte!

kırmızı koltuk

  • Saç Varil ile yapılmış, ilham verici bir örnek, keşke benim olsaa

saç varil ile yapılmış koltuk

  • Bunu yapmışlar ama kim nerede kullanır ki dedikten sonra, belki lüks bir Kayak Merkezinin bir köşesinde süs olarak kullanılabilir. Oturan olur mu dersiniz?

kayak konseptli koltuk

  • Düşme hissine kapıldım, sanırım koltuk köşelerinin olmadığından dolayı? sizde de aynı etkiyi hissettirdi mi

Çok sevdiğim bir renk olan Bej Rengi , Sarı ve tonlarıyla tasarlanmış; Mutfak Dekorasyonunda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir koltuk tasarımı. Özellikle geniş bir cam kenarı mutfağa sahip iseniz bej rengi ve sarı tonlarındaki bu koltuğu kullanarak kendinize bir kahve köşeyi yapabilirsiniz!

sarı koltuk

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu