Dekoratif Duvar Tabloları

Ev dekorasyonu için mobilya ve aksesuarlar seçildikten sonra, dekora ettiğiniz ortama farklı bir ambiyans katmak adına duvar tabloları tamamlayıcı bir bütün olarak kullanılır. Kendi yapmış olduğum; Akrilik boya ile tuval üzerine tasarlanmış birbirinden şık Dekoratif amaçlı tablo modelleri.

Aşağıdaki tablo modelleri kendi zevkime göre seçtiğim tasarımlar. Tablo boyutları ve fiyat bilgileri modeller içerisinde belirtilmiştir.

Tablo siparişi için Whatsapp; 0530 170 38 00 üzerinden benimle iletişime geçip, istediğiniz tablonun siparişini verebilirsiniz.

Salon Duvar Tabloları

Benim en çok sevdiğim ve boyamaktan zevk aldığım bir tasarım daha. Özellikle salonlarınız için gerçekten farklı bir hava katmak isteyenlere önerdiğim bir duvar tablosu. 35cm x 50 cm boyutlarında akrilik çalışması. Fiyat; 200 TL

duvar tabloları

Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz tablo Şükufe 🙂 Hazırda çizilmiş 1 adet bulunmaktadır. Sipariş verebilirsiniz.

Kolon Yüzeyleri için

Mutfak, Oturma Odaları ve Salonlarda bulunan kolon yüzeyleri için farklı bir tarz oluşmak isteyenlere 100cm x 50cm boyutlarında Kubizm tasarımlar. Aşağıdaki tablo 350 TL’dir.. Sipariş durumunda çizilip tarafınıza teslim edilecektir.

mutfak tablo modelleri

Solgun Yüz

Bazı zamanlarda yaşam alanlarına farklı yenilikler katmak isteyebilirsiniz. Türkiyede pek fazla tercih edilmese bile Geniş bir banyoya sahip bir evde kullanabileceğiniz bir tablo modeli..

50 cm x 50 cm tablo fiyatı; 300 TL

Eğer salonunuzda bir mini bar var ise bu tablo alkol şişelerine şıklık katacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu