Çocuk Odası Ranza Modelleri ve Ahşap Ölçüleri

Çocuk ve Genç Odası ranza modelleri genel olarak 1. Sınıf Ahşap; Sunta-Lam veya MDF malzemelerinde imal edilir. Kullanılan malzemenin kalmaktadır 18 mm’dir. (yaklaşık 2 cm).

2 – 3 – 4 kişilik ranza modelleri ve 2022 yılı için özel üretimler mevcuttur. Yazı içerisinde Çocuklar ve Genç odası ranza modelleri ve ölçüleri yer almaktadır.


Ahşap Ranza Ölçüleri

Çocuk odası ranza ölçüleri için tıklayın 2 kişilik bir ranza modelinin imalat ölçüler paylaşın. Klasik ranza modelerinden biraz farklı olan bu ranza modelinin sevdiğim yanı; Hapishanede yatıyor hissi vermemek adına; ranza dolabı sağ tarafa Kupası ve alt kat yatağı; bir dolap bağlantısı kadar (60 cm) diş yaptırılmıştır. Bu şekilde hava ve güneşten daha rahat faydalanabileceğini düşünüyorum.

  • Yatak Genişliği : 100 cm x 200 cm
    Bu standart yatak ölçüsü boyutudur. Çocuk odası ranzası için kullandığınız boyut 90 cm x 190 cm boyutlarında da seçilebilir.
  • Ranza Dolap ve Çekmece ölçüleri : 60 cm – derinliği 80 cm – 70 cm kullanacaklardır ihtiyacına göre değişiyor.
  • Ranza kapatın : 2 Kişi standart ranzanın yerden max yükseliği 1,50 cm – 1,70 cm ‘dir . 1. kat yani alt kat yataktan, üst kat arasındaki boşluk 75 cm’dir.

ahşap ranza ölçüleri


» Modern Ranza Modelleri

Modern Ranzalar cost Olarak sadece sadece Kullanılan ahşap Peyzaj mimarisinde 1. sınıf olmasından Dolayi ettik MDF kaplamasındaki renk çeşitliği olduğundan Dolayi fiyat farkı Ortaya çıkmaktadır.
Çünkü sizlere şunu söyleyebilirim; Modern ranza modellerinin alınıdır.

ranza modelleri

ranza

modern çocuk ranzası


» Farklı Ranza Modelleri

Farklı tarz ve tasarımlarıyla, Klasik ahşap ranzalardan biri çıkan özel tasarım 4 farklı ranza modeli; İlk ranza modeli biraz uçuk kacip “ettik Gemi Konseptli ” bir, tasarım paylaştığım ettik Örnekler arasindan benim tr çok sevdiğim modeldir.

Diğer Ranza Modellerinde ise daha çok 2 ve 3 yataklı olarak yapılmış, değişik tasarım olarak üst kat ranzaya çıkışları yani merdivenleri ön plana çıkartılarak tasarlanmıştır tır.

değişik ranza modelleri

farklı ranza modelleri

2020 ahşap ranza modelleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu