Ankastre Mutfak Modelleri

Ankastre Mutfak araştırmasına girenler için Koçtaş, Tekzen, Mediamarkt firmalarından yaptığımız araştırmalar ile Ankastre Mutfak model ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Öncelik olarak mutfak dekorasyonu ile ilgili küçük bir yazı paylaşımı yapıp, daha sonra satış yapan bu 3 firmanın Ankastre Mutfak tasarım ve ücretlerini paylaşacağım.

Mimarlar gün geçtikçe yeni tasarımlar yaratarak evlerimizi daha modern, kullanışlı ve spor hale getiriyorlar. Mutfaklarda daha modern ve konforlu yapılar oluşturmak isteyen iç mimari tutkunları genellikle ankastre mutfak modelleri kullanmayı tercih etmektedir.

Dekorasyon yapılırken evlerin genellikle es geçilen bölümlerinden biri mutfaklardır. Ancak evin dekorasyonunu tamamlamak açısından güzel bir mutfağa sahip olma büyük öneme sahiptir. Dar mutfaklarda yerden tasarruf sağlamaya da yarayan ankastre mutfaklar evlerinin daha güzel ve şık olmasını isteyen hanımlar tarafından oldukça rağbet görmektedir.

Batı tarzı modern görünüme sahip ankastre mutfaklar sayesinde daha küçük alanlara daha çok mobilya ve eşyanızı sığdırabilir, görüntü kirliliğinden kurtularak şık dekorasyonlar yaratabilirsiniz.

Koçtaş » Mutfak dolabı renkleri

Koçtaş firmasında yer alan Cooke&Lewis ürünlerinden Mutfağınız için Ankastre Modüllü Mürdüm Beyaz mutfak dolabı modeli, şuan ki satış Fiyat 1,560 TL

tekzen murfak dolabı

Ankastre mutfak modüllü olan bu seride Mürdüm Beyaz renkleri kullanılmıştır. Canlı mutfak dolabı renkleri ön plana çıkmaktadır. Mutfak dolabı 270 cm boyutundadır. Mutfaklarınız için şık bir yaşam alanı elde etmenize olanak sağlayacaktır.

Koçtaş » Mutfak dolabı düzeni

Hazır mutfak dolabı ve modellerinden 2. olarak tanıttığımız Ağva Ankastre Modüllü Mutfak modelidir. Fiyat: 2,299 TL

mutfak dolabi renkleri

Mutfağınızda şıklık ve düzeni sağlamanıza yardımcı olacak bu mutfak modelinde tamamen beyaz renklerin hakimiyeti bulunmaktadır ve bir kaç noktada baskın renk olarak siyah tercih edilmiştir.

Koçtaş » Mutfak Dolabı modelleri

Koçtaş firmasının Gri Sonoma Ankastre modüllü mutfak dolabı olarak adlandırdığı bu tasarımda, diğer beyaz renkler dışında gri tonlar kullanılmış ve kullanışlı, ferah bir mutfak tasarlamayı benimsemişlerdir. Fiyat: 1,599 TL

mutfak dolabi modelleri

Koçtaş » Mutfak Dolabı Fiyatları

Koçtaş’ın Fly serisi “Atlantik çam beyazı” renklerinden oluşan; Aspiratör ve Ankastre modüllü hazır mutfak dolabı modeli. fiyat: 3,290 TL

Hazır modüllü boy dolaptan oluşan, 320 cm boyutunda uyumlu renkleriyle tasarlanan bu modelde şık görünüm ve kullanım rahatlığı ön plana çıkartılmak istenmiştir.

mutfak dolabi fiyatlari

Diğer Mutfak Dekorasyonu modellerini görmek için buraya tıklayarak 2019 yılının farklı modellerine ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu