Yatak Odalarınız için 35 farklı Perde Modeli

Yatak odası perde modellerini paylaşmadan önce ufak bir araştırma yaparak en çok tercih edilen perde modellerini göz attığımda; 6 farklı tür perde modeline rastladım, bunlar

Perde Modelleri

  1. Fon Perde,
  2. Stor perde,
  3. Tül perde,
  4. Akıllı perde,
  5. Jaluzi perde,
  6. Güneşlik

Olarak çeşitli renk ve türlerde perde modeli en çok tercih edilenler arasındaydı.

Yatak odası Fon Perde modelleri

Bu fon perde modelinde Yatak odasında bulunan balkon kırılarak, yatak odasına dahil edilmiş ve cam balkon olarak kullanılmaktadır. Açılan yeni alan ile yatak odası arasına en uygun model olarak fon perde tercih edilmiştir.

Koyu renk tercih edilen bu fon perde modelimizde ışıkların dogru şekilde kullanılması ile oda tam bir renk uyumu içerisinde görünmektedir.

Yatak odası fon perde modeli

Kruvaze perde modeli

Yine yatak odasında kullanılan ve muhteşem renk uyumunun bir bütün şeklinde kullanımı göreceğimiz bir örnek. Kruvaze perde modeli ve yatak başının renk uyumu dikkat çekmektedir.

Ayrıca Kruvaze perde altında kullanılan Stor perde ise hem yatak odasını güneşten korumak hem de dışarıdan bakan birisinin içerinin doğrudan görmesini engel olmaktadır.

Zarif ve Nostaljik renkler

Yeşilin tonlarından oluşan bu yatak odası perde modelimizde, yatak odasında kullanılan avize seçimi ve yatak başı kısmında işleme ilk gözümüze çarpan modeller arasında.

Brillant Perde Fiyatları

Perde üretici firmalarından olan Brillant’ın Fon Perde modeli olarak sunduğu bu tasarımda sadelik ve şıklık göze çarpmakta.

Bu fon perde ürünün fiyatı 400 TL olarak Brillant perde firmasında satışa sunulmaktadır.

Stor perde modelleri

Perde modelleri arasında en uygun ve en çok tercih edilen tercihlerden birisi olan stor perde için bir kaç farklı model sunmak gerekirse;

Fon perde altında kullanılan Stor perde;

Stor perde modelleri

anahtar kelimeler; yatak odası perde modelleri, en yeni fon perde modeli, Kruvaze perde modeli, Stor perde, Brillant perde, perde firmaları, stor perde, stor perde çeşitleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu