Raf Modelleri

2020 yılının dekorasyon tasarımında evin genel iç dekoruna uyum sağlayacak, Modern hatlardan oluşan dekoratif ahşap raf ve kitap modelleri. Geçmiş günümüzde kullanılan standart rafların evinizi ne kadar bogduğunu ve dar/kapalı gösterdiğini hatırlarsınız.

Bu yazımızda tamamı dekoratif ve görsel olarak hemen hemen her evin içerisine uyum sağlayacak, tamamı ahşap ve bir kısmı demirden oluşan kitap ve duvar raf modelleri.

Dekoratif Raflar

demir raf modelleri

Demir ve ahşabın uyumu ile evinizin veya ofisinizin boş bir bölümünü hem değerlendirmek, hemde şık bir görünüm kazandırmak adına; iki farklı tasarımdan oluşan yukarıdaki örnek raf modelin kullanabilirsiniz.

Modern Raf Modelleri

Benim en çok sevdiğim ve hemen hemen herkesin evde kendi imkanlarıyla bu örnekte olduğunu gibi; kendi tasarımını ve evde kendin yap modeli bir ahşap raf.

Normal, sıradan tasarımlar dışında; kendine özgü ve gerçekten de şık bir görünüm sunan ahşap, ormanda bulduğunuz bir kütük ile bu tasarımı sizde uygulayabilirsiniz.

ahşap raf

Raf Modelleri ve Fiyatları

Koçtaş, Tekzen gibi sektörde öncü firmaların yanı sıra; n11, Trendyol, BKConsept gibi firmaların kendi özel tasarımlarından oluşan Modern ahşap raf tasarımları ve fiyatları.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu