Mutfaklarınız için; 7 Ahşap Mobilya örnekleri

Mutfak Tasarımını Ahşap ürünlerden dekore etmek isteyenler için; Mutfak Dolap ve mobilya seçiminde fikir sahibi olabileceğiniz örnekler.

Modern ve Yenilikçi Tasarımlar

Ahşap ürünlerin işlenmesiyle oluşan bu örneğimizde; Bir bütünlük içerisinde modern çizgiler ve uyum  yer almaktadır. Ahşap severler için hoş bir örnek;

Farklı boyut ve Stil Dolaplar

Ahşap Mutfak Dolabı seçimi yaparken çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Bunlardan birisi L şeklindeki dolap alanlarınızın her birini farklı boyutlarda seçerek aşağıdaki örnekte yer alan görünüşü elde edebilirsiniz.

Biz bu modelde Yeşil renk tercih ettik. Mutfak duvarı aydınlatmalarında ise Beyaz ve Sarı ton ışıklar tercih edilmiştir.

Ahşap Mutfak Modeli

Ahşap’ın baskınlıgını ve uyumunu bir arada sunan bu tasarımda özel olarak Kırmızı renk masa tercih edilmiştir. Tamamıyla aynı üründen oluşan bu modellemeler bir bütün olara göze hitap etmesini sağlamaktadır.

Ahşap Ağaç Seçimi

Profil ve Konstrüksiyon ( Demir ) siteminden oluşan mutfak sistemleri her ne kadar ahşap ürünlere nazaran daha dayanıklı olduğu düşünülse de;

Mutfak dekorasyonunuz da kullandığınız ahşap ürünlerinin ağaç seçiminde Sert (örneğin meşe ağacı, kayın ve karaağaç ) veya yumuşak (beyaz çam, ladin, ıhlamur ve söğüt ) bir ağaçtan yapılmış ahşap sandalyede veya masada doğal bir istikrar ve sağlamlık kazandırmaktadır.

Diğer Mutfak Dekorasyonu modellerini görmek için buraya tıklayarak 2019 yılının farklı modellerine ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu