Mutfağınıza şıklık katacak 5 Dekorasyon Ürünü ve Fiyatları

Mutfaklar ev hanımları ve aile bireylerinin en çok zaman geçirdikleri alanlardır. Kendi ailemden de bildiğim üzere komşularla toplanıp içilen sabah kahveleri 🙂 Öğlenden sonra yapılan yemek ziyafetleri derken; Mutfak aslında diğer oturum alanlarına göre daha yoğun bir kişiye hitap eden bir bölüm olarak düşünüyorum.

Bu yüzden dolayı Mutfağını daha modern ve şık bir şekilde dekore etmek isteyenler için Mutfak Dekorasyon Ürünleri araştırmasını girdim. Bu Mutfak Dekorasyonu yazısı içerisinde dekorasyon siteleri olan İkea, Koçtaş gibi firmaların en çok satan ürünleri ve ucuz mutfak dekorasyon fikirleri sunuyorum 🙂

Ahşap Raf Modelleri

Mutfak duvarlarına veya mutfak tezgahı ile dolap arasındaki boşluk kısmına kolaylıkla uygulayabileceğiniz ve tamamı ahşaptan yapılmış raf modelleri.

Birbirinden farklı 16 raf modeli aşağıdaki fotoğraf ile sizlere sunuyorum. Burada gerek mutfak renginize uyum sağlayacak, gerekse sizin kendi kullanımınıza kolaylık sağlayacak model ve renkleri seçerek kendi mutfağınızda kendiniz yapabilirsiniz.

mutfak duvar rafı

Modellerin tamamı ahşaptan oluştuğu için maliyet olarak oldukça uygun ve kendi mutfağınızdaki boş duvar alanı veya Mutfak Tezgahı arasına basit bir metre ile ölçerek yapmak istediğiniz raf modeline göre ahşap alıp çivi ve silikon ile kendini tasarlayabilirsiniz.

raf modelleri

Ahşap Raf Fiyatları

Yukarıda paylaştığım modeller arasından benim en çok sevdiğim ve her evin gerek mutfak veya koridoruna uyun sağlayacak 3 farklı modeli fiyatları ile paylaşıyorum. Ve şunu da eklemem gerek bu örnekleri evde kendiniz malzeme alarak kolaylıkla yapabilirsiniz 🙂

ahsap raf

  • Benefitto Dekoratif Raf
    ; 2 katlı raf modeli olan Benefit To modeli fiyatı 49.90 TL’ye satılmaktadır.
  • Halatlı Raf, Masif Raf; Bu modelde benim en çok hoşuma giden; Rafların taşıyıcı olarak İt Halatlar kullanımıdır. Yukarıdaki ürünün beyaz MDF tahtası 19,00 TL‘ye satılmaktadır.
  • 3 katlı, Ahşap duvar rafı; 70 cm uzunluğunda ve mutfaklarda günlük kullanımı fazla olan Çay, Fincan, ve küçük tabaklarınızı koymak için doğal ahşaptan yapılmış bir model. N11.com’da ürün 42,90 TL’ye satılmaktadır.

L Köşe Takımları

Köşe takımları olarak sizlere ilk tavsiyem; Salon takımlarında kullanılan ve tercih edilen ürünlerden uzak durun. Öyle ahım şahım, caf caflı ürünlerden çok; Sade, huzur verici ve kullanışlı ürünlere yönelin. Hoşuma giden bir kaç Mutfaklarımız için L tipi köşe takımı ve modellerine bakalım.

mutfak köşe takımı

yemek masası

renkli mutfak takımı

Yukarıda örnek verdiğim 3 modelin ortalama fiyatları 2.500 TL‘dir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu