Villa Projesi – Dwg İndir

Villa projesi; 2 kattan oluşan, tamamı yapı uygulama ve imar yönetmeliğine uygun şekilde çizilmiş.

Autocad ( .dwg ) dosyaları ve Villa projesinin Render dosyası da yer almaktadır. Yazı içerisinde paylaştığım görsellerin tamamı dosya içerisindedir. Villa projesi çizimlerini ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İndireceğiniz Autocad .dwg dosyası içerisinde; 2 katlı dubleks villa projesi yer almaktadır. Ayrıca Mimari Proje Çizimine uygun 4 adet Görünüş, 2 adet kesit ve Çatı katı planı da yer almaktadır.

iki katlı villa görünüşü

Proje: 2 Katlı Villa Projesi
Dosya türü: Autocad 2013
Dosya Şifresi: www.tcetveli.org
Dosya Boyutu: 4,00 mb
İçerik: 2 Katlı Onaylı Villa projesi. Çizim dosyası içerisinde Kat Planları, Çatı Planı, Kesit ve Görünüşler yer almaktadır ve Renderı alınmış villa fotoğrafı da mevcuttur.

Villa Projesi İndir

Kesit ve Görünüş Çizimleri

2 katlı Villa Projesinin görünüş çizimi. Dış cephe kaplamalarının taranması, bina kot yüksekliğinin verilmesi, Baca ve Çatı oluk çizimleri, Pencere ve Kapı gösterimleri, Tretuvar, Parapet ve Balkon görünüş çizimleri ve son olarak çatı saçak çizimleri Autocad Layer ayarları ve Mimari Çizim Tekniklerine göre doğru bir şekilde yapılmıştır.

villa kesit çizimi

İlgili Makaleler

20 Yorum

  1. @Anonim Merhaba

   Villa projesi dosyası Google Driver’a yüklü. Az önce kendim tekrar indirdim ve sorunsuz olarak indirdim, tam olarak hatayı aldığınız kısmı iletirseniz daha ayrıntılı yardımcı olabilirim?

  1. @Anonim Merhaba,

   Malesef, genel olarak internette paylaşılan projelerde metraj hesapları yer almaz. Özel projeler yani, kimse metrajını paylaşmaz pek fazla.

 1. Merhaba, projenin görselleri dwg dosyasında görüntülenemiyor ayrı bir link açar mısınız? Görüntülerin dwg dosyasında gözükebilmesi için görsel dosyalarının dwg ile birlikte tek bir dosyanın içerisinde paylaşılması gerekiyor sanırım.

  1. Proje detay kısmını paylaşmıyoruz malesef, ögrencilere örnek olsun diye paylaştığımız bir plan.. detayları kendi tasarım ve zevklerine göre yapmaları gerek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu